مدیر مرکز
علیرضا کوهفر
علیرضا کوهفر، با عضویت در موسسه فرهنگی عاشورا از سال 1378 به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد و از سال 89 تا کنون مدیر این مجموعه است. وی در سال های 80 و 81 مدیریت انتشارات موسسه شهید آوینی را به عهده گرفت. سپس در سال های 82 و 83 به عنوان مشاور رییس و مدیر انتشارات فرهنگسرای پایداری به کار خود ادامه داد. او در ادامه مدیریت مجموعه هایی چون نشریه یادماندگار را عهده دار بوده است. وی تهیه کنندگی پروژه های نمایش ستاره صبح در استان های خوزستان و گلستان در سال 90 و نیز تولید مستندهای تلویزیونی را در کارنامه خود دارد. وی به عنوان مدیر برنامه و بودجه سازمان اوج تا سال 91 فعالیت کرد و سپس با تاسیس مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی (مهنّا) به عنوان مدیر این مرکز انتخاب شد.
مدیر روابط عمومی و اجرایی
میثم مظفری
مدیر مالی مرکز مهنا
رسول ایرجی
رسول ایرجی، مدیر مالی در موسسات فرهنگی و هنری؛ وی از سال 1389 وارد بازار کار شد و در زمینه حسابداری بازرگانی فعالیت کرد. وی پس از مدتی و در سال 1392 فعالیت خود را در سازمان حسابرسی ادامه داد. وی از سال 1393 تا کنون مدیریت امور مالی مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی (مهنّا) را عهده دار است.
مدیر تولید پروژه های مناسبتی
داود طامهری
مجری طرح و مدیر برنامه ریزی
محمد نیاکان
محمد نیاکان عضو انجمن دستیاران کارگردان و برنامه ریزان سینمای ایران است. فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۷۴ اغاز کرد و در فیلم های سینمایی کیسه برنج، نجوا، کلاف، تو آزادی، امتحان، سکوت بین دو فکر، هرچه خدا بخواهد، برخورد خیلی نزدیک، نفس عمیق، عیار ۱۴و دربند بعنوان دستیار کارگردان و برنامه ریز فعالیت داشته است. وی در حال حاضر به عنوان مجری طرح و مدیر برنامه ریزی در مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی (مهنّا) فعالیت دارد.
مدیر فناوری و رسانه
سید حنیف خیرالامور
سید حنیف خیرالامور دارنده مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر و کارشناسی سخت افزار کامپیوتر، فعالیت فرهنگی را از سال ۷۲ آغاز کرد. در سال ۸۰ موسسه فرهنگی هنری صراط المستقیم را تاسیس کرد. مستندسازی، دستیاری کارگردان، تصویربرداری، صدابرداری، تدوین، طراحی دکور و صحنه را به صورت جدی ادامه داد. وی مدیریت صدا و تصویر نمایش بزرگ فصل شیدایی کاری از مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی (مهنّا) را بر عهده دارد.
طراح و کارگردان فصل شیدایی
سعید اسماعیلی
سعید اسماعیلی، متولد 1356 است. وی از سال 73 با کارگردانی نمایش های صحنه ای فعالیت خود را آغاز کرد؛ همچنین نویسندگی و برنامه سازی در رادیو و تلویزیون و کارگردانی فیلم کوتاه از دیگر فعالیت های اوست. وی در سال 1387 طراحی و کارگردانی نمایش بزرگ ستاره صبح را برعهده گرفت. از این سال تمرکز وی بر نمايش های میدانی جدی شد که "آوای نور، کنگره بزرگداشت سرداران سپاه همدان، النجم الثاقب و آبی ترین وصال" حاصل تلاش های اوست. فصل شیدایی نمایشی است میدانی که به طراحی و کارگردانی وی، در نقاط مختلف کشور به اجرا رسیده است و همچنان اجرای آن ادامه دارد.
راوی و نویسنده متون
رسالت بوذری
مدیر برنامه های مناسبتی
حسن بزرا
حسن بزرا بازیگر، دستیار کارگردان و کارگردان هنری است. وی از سال 1378 با بازی در نمایش شمس پرنده به کارگردانی پری صابری پا به عرصه هنر گذاشت؛ از سال 1380 با اجرای نمایش سلامان و ابسال بصورت حرفه ای وارد عرصه بازیگری و دستیاری شد. بازی در چندین نمایش، سریال، تله فیلم و دستیاری در مجموعه های مختلف و کارگردانی چندین مجموعه نمایشی، تصویری از عمده فعالیتهای وی بوده است. او در حال حاضر به عنوان دستیار اول کارگردان در مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی (مهنا) در حال فعالیت است.
مسئول دفتر مرکز مهنا
حسین ذوقی
حسین ذوقی فعال فرهنگی، فعالیت خود را از سال 1387 با موسسه فرهنگی رسانه ای عاشورا آغاز کرد. وی کار خود را با مجموعه آموزشی دبیرستان ماندگار البرز ادامه داد و هم اکنون به عنوان مدیر اجرایی مجموعه فرهنگی مذهبی یاثارالله الحسین علیه السلام فعالیت دارد؛ وی در حال عضو تیم صدابرداری نمایش های در دست تولید مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی (مهنّا) است.
مدیرانبار
سینا نصرتی
طراح نور
عباس رحمانی پور
عباس رحمانی پور، فیلمبردار و نورپرداز سینما، تئاتر و تلویزیون است. وی از سال 1368 با فیلم سینمایی روز واقعه وارد عرصه هنری شد. فارغ التحصيل از مرکز آموزش فیلم سازی اسلامی در سال 1370 است و در کارنامه هنری خود آثار مهمی مانند هامون، بانو، ابلیس، نفس عمیق، شهر زیبا، اشک سرما، عیار 14، جعبه موسیقی و... و نیز جوایزی در زمینه تصویربرداری از جشنواره های، تئاتر و فیلم دفاع مقدس، داشته است. وی درحال حاضر به عنوان طراح و مدیر نورپردازی نمایش های در دست تولید مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی (مهنّا) فعالیت می کند.
طراح جلوه های ویژه میدانی
رضا ترکمان
رضا ترکمان طراح جلوه های ویژه میدانی؛ در سال 1375 به عنوان دستیار وارد سینما شد. وی کار طراحی را از سال 1380 با فیلم پرتاب آغاز کرد و رکورددار بیشترین تعداد طراحی فیلم خارج از کشور از آن اوست. در سال 1391 کاندید بهترین جلوه ویژه میدانی در جشواره بین المللی فیلم فجر با فیلمی از پوراحمد شد و در حال حاضر طراحی جلوه های ویژه میدانی تولیدات مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی (مهنّا) را به عهده دارد.
طراح صحنه و دکور
آنه محمد ایری
مدیر صدا و تصویر
صادق فتاحی
صادق فتاحي عكاسي را از زمان دانشجويي به طور مبتدی آغاز و از سال 1392 به صورت حرفه ايي عكاسي پرتره را تجربه کرد. او از اواسط همان سال با آغاز نمايش آواي نور مركز هنرهاي نمايشي انقلاب انقلاب اسلامي (مهنّا) در بخش صدا و تصوير مشغول به فعالیت شد؛ وی پس از مدتي به گروه نور پيوست و هم اكنون به عنوان اپراتور نور ديجيتال این مجموعه فعالیت دارد.
دستیار اول کارگردان
حسین بلبل آبادی
حسین بلبل آبادی، بازیگر، طراح حرکات موزون، دستیار کارگردان و کارگردان؛ ازسال ۱۳۸۱ فعالیت های نمایشی را آغاز و به مدت ۵ سال در تالار وحدت، مجموعه تاتر شهر، تالار سنگلج، حوزه هنری و... فعالیت کرد و از سال ۱۳۸۶ تا به حال با موسسه عاشورا و مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی (مهنّا) در نمایش های میدانی ستاره صبح، فصل شیدایی و... به عنوان طراح حرکات موزون، بازیگر و دستیار کارگردان همکاری دارد.
مدیر واحد تولیدات چند رسانه ای
حمید حسین خانی
حمید حسین خانی در سال 1385 فعالیت هنری خود را با ساخت چند فیلم کوتاه زیر نظر عباس کیارستمی آغاز کرد؛ وی در سال 1390 موفق به دریافت گواهینامه بین المللی عکاسی از ICS کانادا و گواهینامه تصویربرداری دیجیتال توسط شرکت Red شد. وی به عنوان کارگردان، دستیار کارگردان و تصویربردار در چندین پروژه سینمایی، تله فیلم، سریال و... برای سینما و تلویزیون فعالیت کرده و در حال حاضر به عنوان مسئول سمعی بصری و مستند سازی مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی (مهنّا) مشغول به فعالیت است.
فناوری اطلاعات
محمدعلی زارع
عکاس
سیدمحمدحسین خیرالامور
عکاس
سید امیر اسماعیلی
سید امیر اسماعیلی، عکاسی را به صورت حرفه ای از سال 1386 و با عکاسی از مجموعه های نمایش میدانی در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس آغاز کرد و به صورت آزاد به ادامه این حرفه پرداخت. وی در حال حاضر عکاسی از نمایش های در دست تولید مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی (مهنّا) را بر عهده دارد.
فضای مجازی
مجتبی عباسی
دستیار تدوین
علی دهنه گر
دستیارکارگردان
شهاب راحله
شهاب راحله بازیگر،کارگردان و نویسنده هنری است که در رشته کارشناسی مدیریت فرهنگی تحصیلات خود را گذراند. وی کار خود را در سال ۱۳۷۵ آغاز کرد.از دیگر کارهای ایشان کارگردانی برنامه تلویزیونی دوران ارزش آفرینی از شبکه ۱ می باشد.کارگاردانی نمایش های جوانی، پرچم،حراج عشق،ایلیا،موسی و شبان و... از دیگر فعالیت های ایشان می باشد.هم اکنون به عنوان دستیار اول کارگردان نمایش فصل شیدایی در مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی مشغول به فعالیت می باشد.
دستیار کارگردان
سامان غنائمی
سامان غنائمی، بازیگر و کارگردان تئاتر و تلوزیون است. وی از سال 1380 با سریال "آنها که مانده اند" به عنوان بازیگر وارد تلوزیون شد. او در سال 1391 موفق به اخذ مدرک لیسانس کارگردانی تئاتر از دانشگاه سوره شد. وی پس از کسب تجربیاتی در زمینه مستندسازی در شبکه افق، در سال 1393 به مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی (مهنّا) پیوست و در حال حاضر به عنوان دستیار کارگردان نمایش بزرګ فصل شیدایی فعالیت دارد.
دستیار کارگردان
عباس حیدری
عباس حیدری دستیار کارگردان نمایش های مذهبی و دفاع مقدسی است، شروع رسمی فعالیت وی از سال 1390 و نمایش مردان آسمانی بوده است. وی به عنوان مشاور هنری نمایش غریبه الدار در شهرستان کارون، فعالیت داشته است و بصورت جدی در خرداد ماه 1393 و در نمایش ستاره صبح (اهواز) بازیگر و مسئول هنروران بوده است. وی درحال حاضر دستیار کارگردان نمایش بزرگ فصل شیدایی کاری از مرکز هنرهای نمایش انقلاب اسلامی (مهنّا) است.
دستیار گارگردان
مهرداد توکلی
دستیارکارگردان
عقیل مسعودیان فر
عقیل مسعودیان فر در سال ۱۳۸۹ کار خود را آغاز کرد . در ابتدا مسئول هنرورها دربرنامه های مردان آسمانی که در لشکرک تهران و همچنین اهواز در پادگان شهید مصطفی مسعودیان انجام شد ، بود .حضور درسریال دولت مخفی بعنوان بازیگر عراقی عرب زبان در۳۳ قسمت در سال ۱۳۹۲ و حضور در سریال آسمان من درنقش خلبان کویتی و کمک خلبان دانیال حکیمی درسال ۱۳۹۳از دیگرکار های او بود. ازسال ۱۳۹۵ تا کنون نیز در پروژه فصل شیدایی درگروه کارگردانی به عنوان دستیار کارگردان به فعالیت مشغول است.
عوامل ستاد مرکز
مجتبی زارعی
مجتبی زارعی از سال 1390 در سازمان هنری رسانه ای اوج شروع به فعالیت کرد. وی از سال 1393 به مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی (مهنّا) ملحق شد و هم اکنون در این مرکز مشغول فعالیت است.
عوامل ستاد مرکز
محمد جلیلوند
محمد جلیلوند از سال 1391 در سازمان هنری رسانه ای اوج مشغول فعالیت شد؛ وی از سال 1392 فعالیت خود را در شبکه افق ادامه داد و هم اکنون با مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی (مهنّا) همکاری دارد.
عوامل ستاد مرکز
مرتضی آقا بابا
پشتیبانی
حمیدرضا محمدی
مربی سوارکاری
سعید شهبازی
گروه نورپردازی
عباس رحیمی
عباس رحیمی (عباس اهوازی) از سال 1347 به عنوان دستیار وارد گروه های فیلمبرداری شد و از سال 1353 با سریال پلیسی "چنگ" دستیار اول فیلمبرداری را شروع کرده است. بعد از پیروزی انقلاب دستیاری و نورپردازی را ادامه داد. فبلم ها و سریال های شاخصی در کارنامه او به چشم می خورد. وی در پروژه های مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی (مهنّا) به عنوان دستیار اول نورپرداز مشغول به فعالیت است.
گروه نورپردازی
حامد دوستی
گروه نورپردازی
مهدی رحیمی
مهدی رحیمی از سال 1385 با فعالیت در گروه های نور و تصویر تیزر، تله فیلم و سریال کار خود را آغاز کرده است. وی هم اکنون عضو تیم نورپردازی مرکز هنرهای انقلاب اسلامی (مهنّا) است.
گروه نورپردازی
علی فراهانی
علی فراهانی از سال 1381 به عنوان دستیار به گروه های فیلمبرداری پیوست. وی در فیلم و سریال‌های مختلف سینما و تلویزیون مشغول به فعالیت است و از سال 1393 عضو گروه نور مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی (مهنّا) است.
گروه جلوه های ویژه
حمید رضا ترکمان
گروه جلوه های ویژه
حامد ثابت
گروه جلوه های ویژه
امید فراهانی
گروه صدا و تصویر
مصطفی فتاحی
گروه صدا و تصویر
مقداد هادیان
گروه صدا و تصویر
علی بیرنگ
گروه صدا و تصویر
مهدی علمداری
گروه صحنه و دکور
آتلان ایری
گروه صحنه و دکور
محمود رحیمی
گروه صحنه و دکور
محمد علی شیبک
گروه صحنه و دکور
بهروز محسنی
گروه صحنه و دکور
محمد خلیل زاده
گروه صحنه و دکور
محمد شهریاری
صحنه و دکور
مسلم مرادی
صحنه و دکور
محسن اُصانلو
گروه تدارکات
تورج سلیمانی
گروه تدارکات
حسن عرب زاده

عوامل قدیمی