نماینده مردم شاهرود:

قدردانی نماینده مردم شاهرود از نمایش «فصل شیدایی» در شاهرود

از تمامى عوامل برگزار كننده دوسالانه اجلاسیه شهدا كه با سختی فراوان و در شرايط جوى نامساعد، نهايت تلاش مخلصانه خويش را به احسن وجه بكار بردند قدردانى می کنم.

دکترحسینی شاهرودی با صدور پیامی از برگزار کنندگان دوسالانه اجلاسیه شهدا و مجریان نمایش بزرگ “فصل شیدایی” در شاهرود تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام ایشان به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

تاریخ روایت سرگذشت آنچه بود و آنچه گذشت نیست؛ تاریخ جریانی زنده و پویا و چراغی فراروی امروز و فرداست و هنر آیینه  عبرت هایی که تاریخ در کلاس بشریت به نمایش می گذارد.

راز و رمز پویای هنر و کشف معانی بدیع و تجلی جلوه های شهودی معرفت، کیمیایی است که آسمان هنر به برکت سیما و سیرۀ نورانی نبی مکرم اسلام صلی الله علیه و آله و سلم، انسان دربند خاک را به معراج حضور می خواند.

و چه خرم هنری که از چشمه زلال معارف سیراب شود و چه زیبا هنری که قبای پرنیانش به عطر و بوی گلستان محمد و آلش معطر شود و چه معماری باشکوهی، بنایی که سنگ هویت و فرهنگ آن ریشه درسرزمین این خاندان مطهر بیابد.

«فصل شیدایی» نمایشی میدانی و چند رسانه‌ای که به روایت تاریخ بشر از هبوط آدم، وقایع صدر اسلام، نهضت عاشورا، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تا ظهور حضرت منجی (عج) پرداخت. این نمایش با برجستگی مضمون و تعالی مفاهیم، باورها و اعتقادات جوانان و نوجوانان را تعمیق بخشید و در طول يازده شب، تماشاگران بسیاری از مردم باصفاى شهرستان های شاهرود و میامی و شهرهای اطراف را پای روایت هنرمندانه خود نشاند.

اين جانب با تبریک اعیاد فرخندۀ شعبانیه، ضمن قدردانى از تمامى عوامل برگزار كننده دوسالانه اجلاسیه شهدا كه با سختی فراوان و در شرايط جوى نامساعد، نهايت تلاش مخلصانه خويش را به احسن وجه بكار بردند؛ مراتب سپاس و امتنان خود از هنرمندان فرهیخته و انقلابى كشورمان در اجراى این نمایش عظيم و اثربخش در شاهرود را اعلام می نمایم.

امید است همه دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی، با استفاده از فرصت هنرمندان عزیز و ظرفيت هاى ارزشمند فرهنگى و هنرى شهرستان و نیز با الگوبردارى از اين كار بزرگ، معارف اسلامى و پيام اصيل انقلاب را به نسل جوان منتقل نمايند.

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد