روابط عمومی نمایش فصل شیدایی :

اجرای نمایش «فصل شیدایی» در زنجان «تمدید» شد

به گزارش روابط عمومی نمایش فصل شیدایی، اجرای این نمایش در استان زنجان تا پانزدهم مردادماه تمدید شد. این نمایش که با استقبال گسترده ی مردم روبه رو شده و به میزبانی چهارده هزار نفر در شب های گذشته رسیده، با همیاری سپاه انصارالمهدی استان زنجان، تا پانزدهم مردادماه تمدید شد.
نمایش میدانی و چندرسانه ای فصل شیدایی از پنجم مردادماه از ساعت ۲۰:۳۰دقیقه در زنجان، انتهای کوی فرهنگ، جنب بازار روز(جمعه بازار) شروع شده است که چهره های مختلفی چون «آیت الله خاتمی»، «آیت الله دولابی»، «سردار کرمی» و «حاج مهدی رسولی» به تماشای این اثر نشستند.
۱۱ اتّفاق بزرگ تاریخی از جمله هبوط حضرت آدم، غدیرخم، قیام عاشورا، ظهور امام زمان(عج)، همچنین دوران پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و بخش جدید نمایشی «عملیات کربلای۴ و۵» ازجمله ی بخش های نمایش فصل شیدایی در استان زنجان است.
«سعید اسماعیلی»، کارگردان و «رسالت بوذری»، نویسنده و راوی متون می باشد.
علاقمندان می توانند برای تهیه ی بلیط به پاتوق کتاب(به نشانی خیابان امام، جنب امامزاده سید ابراهیم)، فروشگاه محصولات ایرانی اسلامی منهاج(واقع در خیابان سعدی وسط) و مساجد و پایگاه های مقاومت بسیج سطح شهر مراجعه نمایند.
«مؤسسه مُهَنّا» با حمایت و همراهی «سازمان هنری رسانه ای اوج» و «سپاه انصارالمهدی استان زنجان» به تهیه و تولید این اثر پرداخته اند.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)