ستاره صبح
شوش دانیال

ماجرای شکل گیری روایت نمایش گونه “ستاره صبح” به سال ۱۳۸۴ و کنگره بزرگ “شب آفتابی” باز می گردد که پایه گذار این گونه نمایشی بود؛ گونه ای که تماشاگر را در دل وقایع و حوادث خود قرار داده و مخاطب از نزدیک شاهد و ناظر یکایک رویدادهای آن است تا جایی که خود را جزئی از صحنه و اتفاقات آن دیده و هیجان حضور را حس می کند.

ستاره صبح با همدلی جمعی از فعالان عرصه سینما و تئاتر کشور و با حمایت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در هجدهم آذر ماه ۱۳۸۷، اولین جلسه رسمی خود را در محل ستاد مرکزی راهیان نور تشکیل داد و درپی آن، جلسات متعدد دیگر منجر به تصمیم گیری نهایی برای اجرای “ستاره صبح” در محل یادمان عملیات غرور آفرین فتح المبین شد.

مقدمات کار تا بیست و یکم دی ماه ۱۳۸۷ به طول انجامید و هم زمان جمع آوری قصه ها با مطالعه گسرده منابع معتبر روایی و تاریخی آغاز شد، تا از میان کتب متعدد که نام برخی از آن ها در بروشورهای نمایش ذکر شده است، تصویری ترین و تاثیرگذارترین قصه ها به طراحی نهایی نمایشی بدل شود.

سازمان‌های مشارکت‌کننده

Warning: Creating default object from empty value in /home/mohanna/public_html/wp-content/themes/mohanna/single.php on line 398
IMG_20151013_100444 IMG_20151013_100447 IMG_20151013_101320